«دایناسور خوب» از ۲۵ نوامبر، چهارم آذر در سینماهای دنیا نمایش داده می شود. «دایناسور خوب» محصول تازه شرکت پیکسار، تخیلی از دوران ماقبل تاریخ است و از شما می خواهد تصور کنید اگر آن ستاره دنباله دار به زمین نمی خورد و نسل دایناسورها از بین نمی رفت الان دنیا در چه وضعیتی بود. دایناسور خوب. در این انیمیشن، بچه دایناسوری به نام آرلو اسیر طوفان شده و مجروح و غمگین از رودخانه ای دور از خانه سر در می آورد. آشنایی و دوستی او با یک پسربچه نئاندرتال آغاز ماجرا و بازگشت او به خانواده است. «دایناسور خوب ...

«دایناسور خوب» از ۲۵ نوامبر، چهارم آذر در سینماهای دنیا نمایش داده می شود.

«دایناسور خوب» محصول تازه شرکت پیکسار، تخیلی از دوران ماقبل تاریخ است و از شما می خواهد تصور کنید اگر آن ستاره دنباله دار به زمین نمی خورد و نسل دایناسورها از بین نمی رفت الان دنیا در چه وضعیتی بود.

دایناسور خوب

دایناسور خوب


در این انیمیشن، بچه دایناسوری به نام آرلو اسیر طوفان شده و مجروح و غمگین از رودخانه ای دور از خانه سر در می آورد. آشنایی و دوستی او با یک پسربچه نئاندرتال آغاز ماجرا و بازگشت او به خانواده است.

«دایناسور خوب» اولین فیلم بلند پیتر سان، کارگردان آمریکایی است. او که یکی از انیماتورهای باسابقه شرکت پیکسار است در افتتاحیه فیلم با اشاره به علاقه‌اش به دایناسورها از دوران کودکی می گوید: «وقتی در موزه این اسکلت های فوق العاده را می بینی که روزی روی زمین راه می رفتند باورت نمی شود. تنوع گونه های این موجود فوق العاده است و اعجاب آور اینکه میلیون ها سال روی زمین زندگی می کردند.»

فیلم برداشتی دایناسوری از سناریوی معروف یک پسربچه ( آپاتوسور) و سگ مهربانش (کودک جنگلی) است. آرلو ضمن عبور از سرزمینی اسرارآمیز و سخت، به توانایی در روبرو شدن با ترس ها و همچنین قابلیت های دیگرش واقف می شود.

انیمیشن شرکت پیکسار سرشار از شخصیت های عجیب و غریب و گوناگون از جمله تی رکس رهبر سالخورده و غرغروی گروه است. / خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه