ایسنا: براساس جدیدترین بررسی ها، رژیم غذایی غنی از بستنی و سایر مواد لبنی حاوی چربی زیاد، خطر بروز ناباروری و دشواری در تخمک گذاری را در زنان کاهش می‌دهد. این یافته ها از سوی مرکز مطالعات بهداشتی دانشکده بهداشت عمومی هاروارد انجام گرفته و در مجله اروپایی هیومن ری پروداکشن به چاپ رسیده است. نتایج این مطالعات حاکی از آن است: زنانی که حداقل یک نوبت در روز از محصولات لبنی چرب مصرف می کنند ۲۷ درصد کمتر با مشکل ناباروری مواجه می شوند چرا که مصرف مواد لبنی کم چرب باعث فقدان تخمک گذاری و در نتیجه ن ...

ایسنا: براساس جدیدترین بررسی ها، رژیم غذایی غنی از بستنی و سایر مواد لبنی حاوی چربی زیاد، خطر بروز ناباروری و دشواری در تخمك گذاری را در زنان كاهش می‌دهد.
 
بستنی مادرانه، ویژه خانم‌های نازا - تصویر 1
 
این یافته ها از سوی مركز مطالعات بهداشتی دانشكده بهداشت عمومی هاروارد انجام گرفته و در مجله اروپایی هیومن ری پروداكشن به چاپ رسیده است.
 
نتایج این مطالعات حاكی از آن است: زنانی كه حداقل یك نوبت در روز از محصولات لبنی چرب مصرف می كنند ۲۷ درصد كمتر با مشكل ناباروری مواجه می شوند چرا كه مصرف مواد لبنی كم چرب باعث فقدان تخمك گذاری و در نتیجه ناباروری در برخی از زنان می شود.
 
با این حال محققان می گویند: زنان نباید كاملا به این نتایج به طور قطعی اطمینان كنند چرا كه این یافته بر اساس گزارشات تهیه شده از زنان در این زمینه است و اساس قطعی علمی ندارد.
 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه