شهرزاد: بر طبق تحقیقاتی که در گروه های سنی مختلف انجام شد دانشمندان دریافتند 4 سالگی بهترین و خاطره انگیز ترین تولد برای کودکان رقم می‌خورد. بررسی‌ها نشان می‌دهند که سن 4 سالگی تمام ذهنیت کودک از محیط اطرافش شکل گرفته می‌تواند تمام اطرافیان را بشناسد ذهن او برای فراگیری و به خاطر سپردن خاطرات بسیار زیاد است و می‌تواند تمام لحظات را به یادگاری در ذهنش ثبت کند. کودکان از یک سالگی به تصاویر رنگی واکنش نشان می‌دهند و اغلب دوست دارند در جشن تولدهایشان همراهشان حضور داشته باشند. برای اینکه فرزندت ...

شهرزاد: بر طبق تحقیقاتی که  در گروه های سنی مختلف انجام شد دانشمندان دریافتند 4 سالگی بهترین و خاطره انگیز ترین تولد برای کودکان رقم می‌خورد.
 بررسی‌ها نشان می‌دهند که سن 4 سالگی تمام ذهنیت کودک از محیط اطرافش شکل گرفته می‌تواند تمام اطرافیان را بشناسد ذهن او برای فراگیری و به خاطر سپردن خاطرات بسیار زیاد است و می‌تواند تمام لحظات را به یادگاری در ذهنش ثبت کند.
 کودکان از یک سالگی به تصاویر رنگی واکنش نشان می‌دهند و اغلب دوست دارند در جشن تولدهایشان همراهشان حضور داشته باشند.
 برای اینکه فرزندتان در جشن تولدش هیجانی‌تر و پر انرژی‌تر باشد، از بچه‌های هم سن و سالش نیز در مراسم دعوت کنید.
 برای به وجد آوردن بچه‌ها تمام خانه را از توپ‌های رنگی و پلاستیک‌های رنگی پر کنید این کار باعث افزایش هیجان و شور در بچه ها می‌شود.
 بچه‌ها از سن 4 سالگی به موسیقی‌های کودکانه بسیار واکنش نشان می‌دهند پس سعی کنید در مراسم‌های جشن تولد از موسیقی و آهنگ‌های کودکانه ویژه کودکانتان حتماً استفاده کنید.
 گردهمایی‌های کودکانه به ویژه از سنین 3 سالگی به بعد باعث افزایش اعتماد به نفس در فرزندانتان می‌شود.
 جشن تولد این باور را به کودکان می‌دهد که آنها باور کنند حضور آنها در خانه برایتان بسیار مهم است پس سعی کنید تا جایی که می‌توانید حتی یک مهمانی کوچک جشن تولدهای فرزندانتان لحظات شاد و مهیجی را برایشان به وجود آورید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه