بیوگرافی، زندگینامه ی کامل و عکس هایی از هادی نوروزی. هادی نوروزی. هادی نوروزی 1 تیر 1364 در بابل، مازنداران متولد شد. او سابقه ی بازی در باشگاه‌ های داماش ایرانیان، پرسپولیس و نفت تهران را داشت. وی در فصل 1385-86 به پرسپولیس پیوست، اما حتی یک بار هم بازی نکرد و بعد از یک فصل نیمکت‌نشینی در تیم بزرگ پایتخت، به داماش ایرانیان پیوست و در 22 بازی 10 گل به ثمر رساند. پس از درخشش در لیگ آزادگان، به پرسپولیس بازگشت و در اولین فصل حضور مجددش در پرسپولیس، بیشتر به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان می‌ر ...

بیوگرافی، زندگینامه ی کامل و عکس هایی از هادی نوروزی

هادی نوروزی

هادی نوروزی

هادی نوروزی 1 تیر 1364 در بابل، مازنداران متولد شد.

او سابقه ی بازی در باشگاه‌ های داماش ایرانیان، پرسپولیس و نفت تهران را داشت. وی در فصل 1385-86 به پرسپولیس پیوست، اما حتی یک بار هم بازی نکرد و بعد از یک فصل نیمکت‌نشینی در تیم بزرگ پایتخت، به داماش ایرانیان پیوست و در 22 بازی 10 گل به ثمر رساند. پس از درخشش در لیگ آزادگان، به پرسپولیس بازگشت و در اولین فصل حضور مجددش در پرسپولیس، بیشتر به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان می‌رفت و به‌مرور به یکی از بازیکنان ثابت تیمش تبدیل شد و در بیشتر بازهای آسیایی، یکی از 11 مرد اصلی پرسپولیس بود.

فصل 1388-89 را با درخشش آغاز کرد و در اولین بازی فصل مقابل تیم مس کرمان دو گل به ثمر رساند. در دربی 68 نیز توانست گل تساوی پرسپولیس را به ثمر برساند. وی در این فصل، بازهای زیادی برای پرسپولیس در پست‌های هافبک-مهاجم راست و مهاجم نوک انجام داد که نهایتا منجر به دعوتش به تیم ملی توسط افشین قطبی گشت.

هادی نوروزی

هادی نوروزی

او در نیم فصل دوم 1392-93 به‌صورت قرضی به باشگاه فوتبال نفت تهران پیوست.

نوروزی در بامداد روز پنجشنبه 9 مهر 1394 بر اثر ایست قلبی درگذشت. وی که تنها 30 سال سن اشت، در خواب سکته کرده و انتقال او به بیمارستان هم نتیجه‌ای در پی نداشت. به گفتهٔ همراهان نوروزی، او ساعت 4 صبح 9 مهر بر اثر حمله قلبی در خانه به کما رفت و درگذشت.

دانستنی هایی درباره ی هادی نوروزی:

هادی نوروزی

هادی نوروزی

وی اولین بازی ملی خود را در مقابل بوسنی و هرزگوین در سال 1388 انجام داد.

قد او 177 سانتیمتر بود.

در سال 2006 با هانیه ابراهیم پور ازدواج کرد که حاصل آن دو بچه به نام های هانی و هانا بود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگ��ن :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه