بیوگرافی، زندگینامه ی کامل و عکس هایی از کیم کارداشیان. کیم کارداشیان. کیمبرلی نوئل کارداشیان در 21 اکتبر 1980 در لس آنجلس، آمریکا متولد شد. پدرش رابرت کارداشیان، وکیل و مادرش کریس جنر می باشد. کیم دو خواهر به نام‌های کورتنی کارداشیان و کولی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او صاحب سه برادر ناتنی به نام‌های برتون و برندون جنر و برودی جنر است، کیم کارداشیان سه خواهر ناتنی به نام های کیسی، کندال و کیلی جنر هم دارد. او به خاطر درخشش در مجموعه واقع نمای همراه با کارداشیا ...

بیوگرافی، زندگینامه ی کامل و عکس هایی از کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

کیمبرلی نوئل کارداشیان در 21 اکتبر 1980 در لس آنجلس، آمریکا متولد شد. پدرش رابرت کارداشیان، وکیل و مادرش کریس جنر می باشد.

کیم دو خواهر به نام‌های کورتنی کارداشیان و کولی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او صاحب سه برادر ناتنی به نام‌های برتون و برندون جنر و برودی جنر است، کیم کارداشیان سه خواهر ناتنی به نام های کیسی، کندال و کیلی جنر هم دارد.

او به خاطر درخشش در مجموعه واقع نمای همراه با کارداشیان‌ها که از شبکه E! پخش می‌شود و آن را با خانواده‌اش اجرا می‌کند، مشهور شد. او در چندین خط تولید پوشاک و عطر فعالیت دارد.

در 22 اکتبر 2013 با کانیه وست نامزد شد، این زوج دارای یک دختر به نام نورث وست هستند.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

دانستنی هایی از کیم کارداشیان:

قد او 159 سانتیمتر است.

پاریس هیلتون از دوستان نزدیک اوست.

علاقه ای به نوشیدنی های الکلی ندارد.

PETA نام او را در سال 2010 برای پوشیدن خز به عنوان بد لباس ترین فرد سال معرفی کرد.

پس از 72 روز زندگی از شوهرش کریس همفریس جدا شد.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه