نی نی بان: آیا می‌خواهید تابلویی زیبا و خاص برای اتاق کودک‌تان درست کنید؟ این طرح ایده‌ای مناسب برای شماست. البته این کاردستی بهتر است توسط والدین درست شود زیرا چسب تفنگی و سشوار برای کودکان خطرناک است. مواد لازم: شما به یک بوم نقاشی، چسب تفنگی داغ، چسب چوب، سشوار و تعداد زیادی مداد شمعی و روزنامه احتیاج دارید. می‌توانید بوم نقاشی و دو جعبه مداد شمعی (البته بستگی به سایز بوم‌تان دارد) را از فروشگاه لوازم تحریر تهیه کنید. مرحله 1: یک ردیف مداد شمعی را با چسب به قسمت پایین بوم بچسبانید طوری ...

نی نی بان: آیا می‌خواهید تابلویی زیبا و خاص برای اتاق کودک‌تان درست کنید؟ این طرح ایده‌ای مناسب برای شماست. البته این کاردستی بهتر است توسط والدین درست شود زیرا چسب تفنگی و سشوار برای کودکان خطرناک است.

 

مواد لازم: شما به یک بوم نقاشی، چسب تفنگی داغ، چسب چوب، سشوار و تعداد زیادی مداد شمعی و روزنامه احتیاج دارید.

می‌توانید بوم نقاشی و دو جعبه مداد شمعی (البته بستگی به سایز بوم‌تان دارد) را از فروشگاه لوازم تحریر تهیه کنید.

 

مرحله 1: یک ردیف مداد شمعی را با چسب به قسمت پایین بوم بچسبانید طوری که سر آن‌ها به سمت پایین باشد. شما از هر رنگ به دو، سه یا حتی بیشتر احتیاج دارید تا آن‌ها را کنار هم بچینید. برای این که اثرتان زیباتر شود، آن‌ها را بر اساس چرخه رنگ بچینید.

 

 

تابلوی متفاوت برای کودک، با رنگ ها بازی کنید - تصویر 2

 

مرحله 2: از یک سشوار استفاده کنید و سر مداد شمعی‌ها را با آن ذوب کنید. مداد شمعی مذاب شده روی بوم می‌ریزد. اما دقت کنید که بیش از اندازه آن‌ها را گرم نکنید و این کار را آهسته انجام دهید تا رنگ‌ها با هم مخلوط شود، سپس بگذارید کاملا خشک شوند.

این کار چند ساعت زمان می‌برد. شما می‌توانید درجه سشوار را روی متوسط یا زیاد بگذارید. این را هم در نظر بگیرید که تعدادی از رنگ‌ها زودتر ذوب می‌شوند. واقعا نمی‌دانم چرا! فراموش نکنید که از روزنامه برای زیر کارتان استفاده کنید، زیرا این کاردستی ریخت و پاش زیادی دارد. صبور باشید، این کاردستی ارزش‌اش را دارد.

 

تابلوی متفاوت برای کودک، با رنگ ها بازی کنید - تصویر 3

 

مرجله 3: اثر هنری خود را روی دیوار اتاق کودک‌تان نصب کنید.

اختیاری: می‌توانید به جای یک بوم از بوم 2 یا 3 تکه استفاده کنید. از کلمات الهام‌بخش استفاده کنید و آن‌ها را روی بوم بنویسید. همچنین می‌توانید با مداد شمعی‌ها شکلی خاص بکشید. مجبور نیستید آن‌ها را در یک خط راست بچینید.

 

 

تابلوی متفاوت برای کودک، با رنگ ها بازی کنید - تصویر 5

 

اگر این کار دستی برای‌تان جذاب بود و تصمیم گرفتید این کار را انجام دادید، فراموش نکنید که تصویر آن را برای‌ ما ارسال کنید.

این اثر هنری می‌تواند به عنوان هدیه به کودکان دیگر داده شود.

از آن لذت ببرید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه