با وجود شایعات بسیار در مورد زنده بودن یا نبودن شخصیت «جان اسنو» در مجموعه تلویزیونی «بازی تاج و تخت»، روز گذشته با انتشار پوستر اولیه فصل ششم این مجموعه توسط شبکه تلویزیونی HBO مشخص شد که وی همچنان در این مجموعه حضور خواهد داشت. تصویر منتشر شده، جان اسنو را در حالی که بسیار خسته و رنجور نشسته و از چشمش خون جاری است، نشان می‌دهد. جان اسنو. پیش از این کیت هرینگتون بازیگر این نقش، اعلام کرده بود که پس از حمله ناجوانمردانه به او در آخرین قسمت فصل پنجم زنده نمانده است؛ اما حالا به نظر می‌رسد که ...

با وجود شایعات بسیار در مورد زنده بودن یا نبودن شخصیت «جان اسنو» در مجموعه تلویزیونی «بازی تاج و تخت»، روز گذشته با انتشار پوستر اولیه فصل ششم این مجموعه توسط شبکه تلویزیونی HBO مشخص شد که وی همچنان در این مجموعه حضور خواهد داشت. تصویر منتشر شده، جان اسنو را در حالی که بسیار خسته و رنجور نشسته و از چشمش خون جاری است، نشان می‌دهد.

جان اسنو

جان اسنو

پیش از این کیت هرینگتون بازیگر این نقش، اعلام کرده بود که پس از حمله ناجوانمردانه به او در آخرین قسمت فصل پنجم زنده نمانده است؛ اما حالا به نظر می‌رسد که هرینگتون تنها قصد داشته تا از جذابیت داستان دفاع کند.

جرج آر آر مارتین نویسنده رمان «بازی تاج و تخت» نیز از افشای جزئیات در خصوص ادامه داستان سرباز زده و مخاطبان را به خواندن ادامه داستان در کتاب بعدی‌اش دعوت کرد تا بتوانند از بازگشت «اسنو» و نقش او در اتفاقات بعدی خبردار شوند.

«بازی تاج و تخت» اولین کتاب از مجموعه رمان فانتزی حماسی «ترانه یخ و آتش» نوشته جرج آر. آر. مارتین است. این کتاب بارها موفق به دریافت جوایز متعدد ادبی شد و در سال 2011 رتبه اول فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز را از آن خود کرد. قرار است پخش فصل ششم این مجموعه تلویزیونی از ماه آوریل سال 2016 آغاز شود. / باشگاه خبرنگاران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه