امید نمازی مربی سابق تیم ملی ایران در فروردین ماه 1393 به آمریکا رفت و روی نیمکت مربیگری تیم ملی فوتبال این کشور نشست. در ادامه جدیدترین تصاویر از حضور وی در آمریکا را مشاهده می کنید.

نمازی در ۲۶ مارس ۲۰۱۴ به عنوان دستیار تام سِرمانی سرمربی تیم‌ملی زنان آمریکا انتخاب شد. اما نیمکت این تیم نیز دستخوش تغییر و تحولات شد تا سِرمانی پس از نتایج ضعیف در جام آلگاروه پرتغال شغل خود را به جیل اِلیس واگذار کند. امید نمازی همچنان با تیم‌ملی زنان آمریکا همکاری می‌کند و تصاویر او را در تمرینات و نیمکت تیم ملی زنان آمریکا در دیدارهای دوستانه با تیم‌ملی چین (۶ و ۱۰ آوریل ۲۰۱۴) با سرمربی سابق و فعلی تیم‌ملی آمریکا را مشاهده می‌کنید. 

امید نمازی روی نیمکت تیم ملی بانوان امریکا

و تازه‌ترین تصویر از امید نمازی در کنار جیل اِلیس سرمربی جدید تیم‌ملی زنان امریکا. تیم زنان امریکا در دو بازی دوستانه برابر چین به برتری دو بر صفر و سه بر صفر دست یافت.

امید نمازی مربی تیم ملی فوتبال زنان آمریکا

 

روز هفتم فروردین ماه 1393 بود که خبر جدایی امید نمازی منتشر شد. در ادامه این خبر را به نقل از خبرگزاری مهر مشاهده می فرمائید.

"امید نمازی که تا چند وقت پیش عضو کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای جام جهانی آماده می‎کند، بود اعلام کرد که به دلیل عدم پرداخت 5 ماهه حقوق خود، از این تیم جدا شده است و به تیم ملی بانوان آمریکا پیوسته است. 

وی به عنوان مربی تمام وقت با سرمربی تام سرمانی همکاری خواهد کرد.
نمازی که در دوران حرفه‎ای در 15 تیم سالنی و چمنی بازی کرده است، سابقه مربیگری دو تیم حرفه ای بانوان را نیز در کارنامه خود دارد. وی در تیم سن دیگو سپیریت در سال 2003 و شیکاگو رِد استارز در سال 2010 مربیگری کرده بود.
نمازی گفت: "این یک چالش جدید و هیجان انگیز است. با آغاز دومین دوره NWSL (لیگ ملی فوتبال بانوان) و حمایت روزافزون از تیم‎های پایه ملی و چشم انداز مسابقات جام جهانی 2015، فوتبال آمریکا دوران درخشانی را پشت سر می گذارد. حقیقتاً از کار کردن با برخی از بهترین بازیکنان دنیا و کمک در جهت رساندن تیم به درجه بالاتر، لذت می‎برم."
این مربی که متو��د شهر یوتا در آمریکاست، بعد از مربیگری تیم استیل آذین به کادر مربیگری کارلوس کی روش پیوست.
نمازی تنها سابقه یک بازی در لیگ حرفه‎ای آمریکا MLS دارد که در سال 1996 در مترواستارز در زمان مربیگیری کی‌روش بود."
امید نمازی (متولد ۸ دسامبر ۱۹۶۵ در پرووو، آمریکا) نمازی ۴۵ ساله متولد ایالت یوتا در آمریکا می‌باشد.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه