خانواده های مشهور هالیوودی چقدر درآمد دارند؟. ستارگان هالیوود همیشه خبر سازند. از تازه ترین کارهایشان گرفته تا میزان ثروتشان همیشه زیر ذره بین علاقه مندان شان است. میزان درآمد این ستارگان از جمله جذاب ترین موضوعاتی است که هواداران فراوانی دارد و برای خیلی ها در سراسر دنیا جالب است بدانند که این بازیگران چقدر درآمد خالص دارند. در این مطلب درآمد خالص برخی از ستارگان مشهور هالیوود را برایتان آورده ایم. 1. خانواده کارداشیان: درآمد خالص 300 میلیون دلار. خانواده کارداشیان: درآمد خالص 300 میلیو ...

خانواده های مشهور هالیوودی چقدر درآمد دارند؟

ستارگان هالیوود همیشه خبر سازند. از تازه ترین کارهایشان گرفته تا میزان ثروتشان همیشه زیر ذره بین علاقه مندان شان است. میزان درآمد این ستارگان از جمله جذاب ترین موضوعاتی است که هواداران فراوانی دارد و برای خیلی ها در سراسر دنیا جالب است بدانند که این بازیگران چقدر درآمد خالص دارند. در این مطلب درآمد خالص برخی از ستارگان مشهور هالیوود را برایتان آورده ایم.

1. خانواده کارداشیان: درآمد خالص 300 میلیون دلار

خانواده کارداشیان: درآمد خالص 300 میلیون دلار

خانواده کارداشیان: درآمد خالص 300 میلیون دلار

کیم کارداشیان زاده ۲۱ اکتبر ۱۹۸۰ در آمریکا، شخصیت مطرح دنیای رسانه و سرگرمی، مدل، بازرگان، بازیگر و شخصیت تلویزیونی اهل آمریکا می‌باشد. او تبدیل به یکی از ثروتمندترین و تاثیرگذراترین شخصیت های آمریکایی شده است. در سال 2007 او و خانواده اش در مجموعه واقع نمای «چشم و هم‌چشمی با کارداشیان‌ها» ظاهر شدند. او پس از این برنامه و آغاز کسب و کار خود اکنون درآمد خالصی حدود 85 میلیون دلار دارد.

مادر او، کریس جنر، تا چند سال مدیریت شغلی کیم کارداشیان را به عهده داشت اما پس از ازدواج دخترش با کانیه وست کنترل امور را به سدت همسرش سپرد.

کیتلین جنر پدر کیم، کورتنی، کلویی و راب کارداشیان و همچنین کایلی و کندل جنر است که در آمدی حدود 100 ملیون دلار دارد.

کورتنی و کلویی به دلیل حضور در برنامه «چشم و هم‌چشمی با کارداشیان‌ها» شهرت یافتند که در آمد آنها نیز 25 میلیون دلار است. آنها دارای شغل های دیگری مانند بوتیک لباس «DASH» نیز هستند. اگر بخواهیم در کل در آمد آنها را با هم بسنجیم، رقمی بیش از 300 میلیون دلار می شود.

2.خانواده مارک والبرگ: درآمد خالص 246 میلیون دلار

خانواده مارک والبرگ: درآمد خالص 246 میلیون دلار

خانواده مارک والبرگ: درآمد خالص 246 میلیون دلار

مارک رابرت مایکل والبرگ بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است. او دو بار کاندیدای دریافت جایزه اسکار شده ‌است. او در آغاز کار حرفه‌ای خود، به عنوان نوازنده رپ در گروه مارکی مارک و فرانکی بونچ با نام «مارکی مارک» به شهرت رسید. اگر چه او کار موسیقی را دنبال نکرد اما همچنان به عنوان مدل و بازیگر فعالیت داشت.

او به همراه برادران خود دانی و پل والبرگ صاحب رستورانی در بوستون هستند که در مجموعه واقع نمای «والبرگ ها» پشت صحنه هایی از فعالیت های خود را در آنجا به نمایش گذاشتند. در حال حاضر 27 شعبه از این رستوران بین راه نیویورک و فلوریدا افتتاح شده است. در آمد خالص مارک والبرگ رقمی حدود 1.5 میلیون دلار است که اگر آن را با درآمد دیگر اعضای خانواده اش جمع کنیم چیزی حدود 246 میلیون دلار می شود.

3.خانواده رابرتسون: درآمد خالص 83 میلیون دلار

خانواده رابرتسون: درآمد خالص 83 میلیون دلار

خانواده رابرتسون: درآمد خالص 83 میلیون دلار

خانواده رابرتسون و در راس آنها فیل رابرتسون کسب و کار خود را در سال 1972 آغاز کردند. آنها شکارچی حرفه ای اردک هستند که تولید و فروش محصولات خود را تحت برند «Duck Commander» آغاز کردند و شهرت خود را در مجموعه واقع نمای « Duck Dynasty» به دست آوردند. درآمد خالص آنها 83 میلیون دلار است.

4. خانواده سایرس: درآمد خالص 184 میلیون دلار

خانواده سایرس: درآمد خالص 184 میلیون دلار

خانواده سایرس: درآمد خالص 184 میلیون دلار

بیلی ری سایرس، پدر مایلی سایرس، خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر و نیکوکار آمریکایی است که پس از انتشار آلبوم خود به نام «Some Gave All» در سال 1992 به شهرت رسید. او همچنین در به شهرت رسیدن و وارد شدن مایلی سایرس در عرصه بازیگری و خوانندگی نقش بسزایی داشته است و در ساخت موسیقی کانتری در جهان به ‌عنوان یک پدیده شناخته می‌شود.

مایلی سایرس در سریالی به نام «هانا مونتانا» از تولیدات شبکه دیزنی به شهرت رسید اما به تدریج بازیگری را رها کرد و وارد دنیای موسیقی شد. او پس از انتشار 5 آلبوم‌ استودیویی، صاحب درآمد خالصی حدود 160 میلیون دلار شد. این خانواده در کل درآمدی حدود 184 میلیون دلار دارند.

5. خانواده اسمیت: درآمد خالص 394 میلیون دلار

خانواده اسمیت: درآمد خالص 394 میلیون دلار

خانواده اسمیت: درآمد خالص 394 میلیون دلار

ویل اسمیت بازیگر، خواننده هیپ هاپ، دوبلور و همچنین تهیه کننده آمریکایی است. در ماه آوریل ۲۰۰۷ هفته نامه نیوزویک از او به عنوان قدرتمندترین بازیگر هالیوود یاد کرد. وی چهار بار نامزد جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اسکار و یک بار نیز برنده جایزه گرمی شده است. درآمد خالص او 260 میلیون دلار است.

او با جادا پینکت اسمیت در سال 1997 ازدواج کرد. در آمد همسر او نیز 20 میلیون دلار است. فرزندان مشهور او به نام های ویل و جیدن اسمیت نیز کسب و کار مخصوص به خود را دارند. آنها به همراه پدر خود در فیلم هایی مانند «در جستجوی خوشبختی» ایفای نقش کردند. ویل درآمدی حدود 4 میلیون دلار و جیدن حدود 8 میلیون دلار دارد. در آمد خالص این خانواده روی هم 394 میلیون دلار برآورد شده است.

6. خانواده بکهام: درآمد خالص 650 میلیون دلار

خانواده بکهام: درآمد خالص 650 میلیون دلار

خانواده بکهام: درآمد خالص 650 میلیون دلار

دیوید بکهام فوتبالیست مشهور بریتانیایی است که اولین بازی ملی خود را در اول ژوئن ۱۹۹۶ انجام داد. او در آمد خالص 350 میلیون دلاری خود را مدیون موفقیت در فوتبال است. دیوید بکهام در تیم هایی مانند منچستر یونایتد، رئال مادرید و لس‌آنجلس گلکسی بازی کرده و صاحب چهار فرزند به نام‌های بروکلین (متولد ۴ مارس ۱۹۹۹)، رومیو (۱ سپتامبر ۲۰۰۲)، کروز (۲۰ فوریه ۲۰۰۵)و هارپر(متولد ۱۰ژوئیه ۲۰۱۱) است.

همسر او ویکتوریا آدامز نام دارد که یکی از خوانندگان گروه اسپایس گرلز بود. ویکتوریا پس از جدا شدن از این گروه، حرفه خوانندگی را به تنهایی ادامه داد. او همچنین کتابی با نام « Learning to Fly» را در سال 2001 منتشر کرد. او صاحب برندهای لباس و عطر نیز است. درآمد خالص او را 300 میلیون دلار برآورد کرده اند. این دو ستاره به همراه هم درآمد خالصی حدود 650 میلیون دلار دارند.

7. خانواده جولی پیت: درآمد خالص 385 میلیون دلار

خانواده جولی پیت: درآمد خالص 385 میلیون دلار

خانواده جولی پیت: درآمد خالص 385 میلیون دلار

آنجلینا جولی زاده ۴ ژوئن ۱۹۷۵ بازیگر آمریکایی، طراح جواهرات، خیر مدرسه‌ساز در کشورهای محروم و سفیر حسن‌نیت سازمان ملل متحد در امور پناهندگان است. او بارها و بارها توسط مجلات و مراسم‌های مختلف به عنوان زیباترین، جذاب‌ترین و بهترین مادر بازیگر و… انتخاب شده است.

همچنین توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را از آن خود کند. او پس از ازدواج با برد پیت، از نام «آنجلینا جولی پیت» استفاده می‌کند. درآمد خالص او 160 میلیون دلار است. همسر او برد پیت نیز درآمدی حدود 240 میلیون دلار دارد. آنها روی هم 385 میلیون دلار دریافت می کنند.

8. خانواده سیمپسون: درآمد خالص 198 میلیون دلار

خانواده سیمپسون: درآمد خالص 198 میلیون دلار

خانواده سیمپسون: درآمد خالص 198 میلیون دلار

جسیکا سیمپسون. بازیگر، خواننده، شخصیت تلویزیونی و طراح مد است که شهرتش از سال ۱۹۹۹ آغاز شد. از آنجا که در آن زمان، سیمپسون برای به دست آوردن بسیاری از نقاط عطف در ضبط چندین برنامه‌ تلویزیونی، فیلم‌ها و تبلیغات، ستاره شد، راه‌اندازی یک خط از محصولات مو و زیبایی، طراحی عطر، کفش و کیف‌های دستی برای زنان را نیز راه انداخت. درآمد خالص او 150 میلیون دلار است.

خواهر او اشلی سیمپسون، بازیگر و خواننده آمریکایی است که در آمدی حدود 8 میلیون دلار دارد. درآمد خالص پدر و مادر آنها نیز 20 میلیون دلار است. آنها روی هم 198 میلیون دلار درآمد دارند. / برترین ها

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه