جام کوپا دل ری شاهد ال کلاسیکویی دیگر بود که در آن تیم بارسلونا با شکست مقابل رئال مادرید هتریک کرد و رونالدوی مصدوم پس از پایان این دیدار به زمین آمد و رقیبش لیونل مسی را دلدار داد. در ادامه فیلم بازی رئال مادرید و بارسلونا را مشاهده می کنید.

در شبی که رونالدو در میدان حضور نداشت رقیب همیشگی او لئو مسی نتوانست درخشش همیشگی خود را داشته باشد و همچون دو بازی اخیر بارسا سایه ای از او در زمین حضور داشت.

در انتهای بازی همانطور که در عکس مشاهده می کنید، رونالدو که وارد زمین شده بود تا در کنار همبازی های خود جشن قهرمانی بگیرد با لیونل مسی برخورد کرد و به نوعی به او دلداری داد. عکسی که می تواند در تاریخ ال کلاسیکو، ماندگار شود.
 
لیونل مسی و کریستیانو رونالدو
 
گل های این دیدار را آنخل دی ماریا و گرت بیل در دقایق 11 و 85 برای رئال مادرید و بارترا در دقیقه 68 برای بارسلونا به ثمر رساندند.
بارسلونا در این دیدار با ترکیب پینتو (دروازه‌بان)، دنی آلوس، خاویر ماسکرانو، بارترا، خوردی آلبا، ژاوی هرناندز، سرخیو بوسکتس، آندرس اینیستا، نیمار، لیونل مسی و سسک فابرگاس وارد میدان شده بود.
در ترکیب بارسا پویول و پیکه مدافع به دلیل مصدومیت غایب بودند.
رئال مادرید نیز با ترکیب ایکر کاسیاس (دروازه‌بان)، کارواخال، پپه، سرخیو راموس، کوئنترائو، ژابی آلونسو، لوکا مودریچ، آنخل دیماریا، ایسکو، گرت بیل، کریم بنزما پا به فینال این رقابت‌ها گذاشته بود.
در ترکیب رئال مادرید نیز کریستیانو رونالدو به دلیل مصدومیت غایب بزرگ میدان بود.
در ادامه ویدئوی بازی رئال مادرید و بارسلونا را مشاهده می فرمائید. 
 
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه