هموطن: محققان می‌گویند هر پدر و مادری که بتواند با فرزندانش رابطه خوبی برقرار کند و به عبارت دیگر با بچه‌هایش دوست شود هنرمند است. آمریکایی ها می گویند، این هنر پدر و مادر است که بتواند رابطه خوبی با بچه هایش برقرار کند و این امر وقتی لذت بخش تر می شود که این رابطه مثبت شود. این محققان که مطالعات زیادی را در انجمن روانشناسی آمریکا انجام داده اند می گویند، مهم نیست که فرزند نوزاد باشد یا نوجوان، مهم این است که والدین بتوانند با او رابطه خوبی برقرار کنند. برای آنکه این رابطه برقرار شود والدین ...

هموطن: محققان می‌گویند هر پدر و مادری که بتواند با فرزندانش رابطه خوبی برقرار کند و به عبارت دیگر با بچه‌هایش دوست شود هنرمند است.

 

دوستی والدین و کودکان، هنری که هر پدر و مادری ندارد - تصویر 1
 

آمریکایی ها می گویند، این هنر پدر و مادر است که بتواند رابطه خوبی با بچه هایش برقرار کند و این امر وقتی لذت بخش تر می شود که این رابطه مثبت شود.


این محققان که مطالعات زیادی را در انجمن روانشناسی آمریکا انجام داده اند می گویند، مهم نیست که فرزند نوزاد باشد یا نوجوان، مهم این است که والدین بتوانند با او رابطه خوبی برقرار کنند.


برای آنکه این رابطه برقرار شود والدین باید همیشه در دسترس کودکان خود باشند، گفتگو را خودشان شروع کنند، در طول هفته فعاليت‌ هايی را با كودكان انجام دهند، علایق کودکان را بشناسند و نشان دهند که به حرف های فرزندانشان گوش می دهند.


به جز موارد یاد شده دست از کار کشیدن برای کودکان، اهمیت دادن به علایق آنها و علاقه مند بودن به صحبت های فرزندان هم می تواند برای برقراری این رابطه خوب و صمیمی موثر باشد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه