نی نی بان: به کودکان خود کمتر از 20 دقیقه غذایی مقوی دهید و آنها را برای یک روز پر از فعالیت آماده کنید. ما در این جا چند تا از بهترین موادی را که می‌توانید برای صبحانه کودک خود آماده کنید، برایتان آورده‎‌ایم. پیتزای تخم مرغ. این مینی پیتزا به سرعت مورد علاقه کودکتان قرار خواهد گرفت. شما باید تخم مرغ را بپزید و آن را در یخچال نگه دارید تا خنک شود. برای زیر پیتزا می‌توانید از پنکک استفاده کنید و تخم مرغ‌ها را به همراه گوجه روی آن بچینید. مقداری روغن زیتون و پنیر موزارلا و کمی نمک، طعم آن ...

نی نی بان: به کودکان خود کمتر از 20 دقیقه غذایی مقوی دهید و آنها را برای یک روز پر از فعالیت آماده کنید. ما در این جا چند تا از بهترین موادی را که می‌توانید برای صبحانه کودک خود آماده کنید، برایتان آورده‎‌ایم.

 

پیتزای تخم مرغ

 

این مینی پیتزا به سرعت مورد علاقه کودکتان قرار خواهد گرفت. شما باید تخم مرغ را بپزید و آن را در یخچال نگه دارید تا خنک شود. برای زیر پیتزا می‌توانید از پنکک استفاده کنید و تخم مرغ‌ها را به همراه گوجه روی آن بچینید. مقداری روغن زیتون و پنیر موزارلا و کمی نمک، طعم آن را خوشایندتر می‌کند.

 

صبحانه‌ای ساده اما مقوی برای کودکان - تصویر 1

 

ماست و گرانولا

 

¼ فنجان گرانولا (میوه‌های خشك یا مغزهای مقوی) را در ظرفی شیشه‌ای بریزید، ½ فنجان ماست و 1 قاشق غذاخوری شربت افرا به آن بیافزایید. تزیین این مواد در لیوانی شیشه‌ای باعث می‌شود کودک شما فکر کند که در حال خوردن دسر است، نه صبحانه. این صبحانه مقدار زیادی کلسیم و انرژی به کودکتان خواهد داد.

 

 

نان و پنیر خامه‌ای با گوجه فرنگی و خیار

 

یک صبحانه کسل کننده را با درست کردن یک صورت خندان توسط نان و پنیر و گوجه و خیار تبدیل به یک صبحانه جذاب کنید. می‌توانید از کودک خود بخواهید خود این کار را انجام دهد.

 

 

تخم مرغ با همبرگر و پنیر چدار و پیازچه

 

برای درست کردن این صبحانه، 1 ¼ فنجان همبرگر خرد شده را در کره سرخ کنید. در ظرفی دیگر 10 عدد تخم مرغ،2 قاشق غذاخوری شیر، نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید و در ظرف همبرگر بریزید و حدود 4 تا 5 دقیقه هم بزنید. 1 ½ فنجان پنیر چدار و 1/3 فنجان پیازچه خرد شده را قبل از آن که تخم مرغ‌ها کاملا سرخ شوند به آن بیافزایید.

 

 

تخم مرغ با ماست و توت فرنگی

 

2 عدد نان سبوس دار بردارید و وسط آن را با چاقو خالی کنید و درون ماهی تابه بگذارید، سپس تخم مرغ‌ها را درون آنها بشکنید تا سرخ شوند. کمی نمک و فلفل را فراموش نکنید. در ظرفی دیگر چند عدد توت فرنگی گذاشته و ماست را روی آن بریزید. کودکتان از این غذا لذت خواهد برد.

 

صبحانه‌ای ساده اما مقوی برای کودکان - تصویر 5

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه