ایسنا: یک متخصص زنان زایمان و نازایی گفت: بیماری آندومتریوز اخیرا به دلیل بارداری در سنین بالا، استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف و مواد نگهدارنده موجود در برخی مواد غذایی مانند تن ماهی افزایش یافته است. دکتر سیداسدالله کلانتری، گفت: عفونت در زنان همیشه با علامت ظاهر نمی شود و گاهی نیز با علایمی مانند احساس فشار در داخل لگن و مقاربت دردناک همراه است. وی با بیان اینکه هرنوع ترشحات غیرطبیعی واژینال مانند ترشحات زرد رنگ و کف آلود باید مهم تلقی شود، افزود: قاعدگی های دردناک و یا مقاربت های در ...

ایسنا: یک متخصص زنان زایمان و نازایی گفت: بیماری آندومتریوز اخیرا به دلیل بارداری در سنین بالا، استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف و مواد نگهدارنده موجود در برخی مواد غذایی مانند تن ماهی افزایش یافته است.
 
ظروف یکبار مصرف باعث نازایی می شود! - تصویر 1
 
دکتر سیداسدالله کلانتری، گفت: عفونت در زنان همیشه با علامت ظاهر نمی شود و گاهی نیز با علایمی مانند احساس فشار در داخل لگن و مقاربت دردناک همراه است.
 
وی با بیان اینکه هرنوع ترشحات غیرطبیعی واژینال مانند ترشحات زرد رنگ و کف آلود باید مهم تلقی شود، افزود: قاعدگی های دردناک و یا مقاربت های دردناک ممکن است از علایم آندومتریوز باشد که بهتر است زنان بعد از ازدواج به متخصص زنان مراجعه کنند.
 
این متخصص زنان با بیان اینکه آندومتریوز جزو علایم مهم زنان محسوب می شود، تصریح کرد: بیماری آندومتریوز اخیرا به دلیل بارداری در سنین بالا، استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف و مواد نگهدارنده موجود در برخی مواد غذایی مانند تن ماهی افزایش یافته است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه