مراسم ختم تیتو ویلانووا و بازیکنان بارسلونا + تصاویر


مراسم ختم تیتو ویلانووا و بازیکنان بارسلونا + تصاویر

تیتو ویلانووا سرمربی سابق تیم بارسلونا بر اثر بیماری سرطان درگذشت. ژوزه مورینیو و بزرگان فوتبال جهان به خانواده اش تسلیت گفتند. همچنین بازیکنان تیم بارسلونا والدز، لیونل مسی، اینیستا، ژاوی و سانچز در مراسم ختم ویلانووا حضور یافتند.

تیتو ویلانووا، سرمربی سابق بارسلونا در سن 45 سالگی و بر اثر بیماری سرطان درگذشت تا دنیای فوتبال را در بهت و ناراحتی فرو ببرد.

ویلانووا یک بار در نوامبر ۲۰۱۱ برای درآوردن غده سرطانی از گلویش تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، اما در دسامبر ۲۰۱۲ بیماری‌اش مجددا عود کرد. او که سالها با این بیماری دست و پنجه نرم کرده بود، در ژوئیه ۲۰۱۲ به دلیل عود کردن دوباره بیماری‌اش از سمت خود استعفا داد.

تیتو ویلانووا سرمربی سابق بارسلونا

 

اما بعد از مدتی مشخص شد ویلانووا باید برای درمان سرطان غدد بزاقی که یک سال پیشتر به آن مبتلا شده بود و به نظر می‌رسید درمان شده است، از تیم جدا شود. او بعد از عمل جراحی دوم خود در دسامبر ۲۰۱۲ به مدت ۱۰ هفته برای درمان به نیویورک رفت و در آنجا تحت شیمی‌درمانی و رادیوتراپی قرار گرفت.

تیتو ویلانووا پس از ابتلا به سرطان

 

پس از انتشار خبر درگذشت وی بسیاری از مربیان، باشگاه و بازیکنان فوتبال و حتی سایر ورزشکاران پیغام‌هایی برای تسلیت و ابراز همدردی با خانواده وی ارسال کرده‌اند.
از جمله افراد سرشناس می توان به خوزه مورینیو سرمربی چلسی اشاره کرد.

گواردیولا و ویلانووا

ژوزه مورینیو که در زمان مربیگری اش در رئال مادرید با فروکردن انگشت در چشم تیتو، یکی از درگیری های معروف دنیای فوتبال را رقم زد، در واکنش به این اتفاق تلخ در توئیتر باشگاه چلسی نوشت: «مرگ تیتو ویلانووا برای دنیای فوتبال یک اتفاق غم انگیز است، همچنین برای بارسلونا، خانواده و دوستان او.»

درگیری ژوزه مورینیو و تیتو ویلانووا

تیتو ویلانووا و خوزه مورینیوخوزه مورینیو ادامه داد: «از طرف تمامی اعضای باشگاه چلسی، عمیق ترین تسلیت را در این زمان سخت اعلام می کنم.»

تیتو ویلانووا و پپ گواردیولا در مراسم قهرمانی بارسلونا

باشگاه بارسلونا به همین منظور بخشی از سایت رسمی خود را برای ارسال پیام‌های همدردی با خانواده وی تخصیص داده است.

اما دیگر شخصیت های سرشناس جهان فوتبال به خبر مرگ تیتو ویلانووا اینگونه واکنش نشان دادند:

مسی: فردی که فراموش کردن او واقعا کار سختی است. او همیشه در خاطر من میماند. عشق و تسلیت زیاد برای خانواده ویلانووای عزیز.

لیونل مسی در کنار تیتو ویلانووااینیستا: هیچ حرفی برای گفتن ندارم. تو رفتی و تو همیشه الگوی من خواهی بود. افتخار میکنم که بخشی از زندگی تو بودم. هیچ وقت فراموشت نمیکنم. در آرامش استراحت کند آقای ویلانووا. بوسه ای برای شما


آبیدال: به خاطر تمام مدتی که با هم زندگی کردیم تو را فراموش نمیکنم دوست من. ممنون به خاطر عشق و حمایتی که خودت و خانواده ات نسبت به من داشتید.

سسک فابرگاس: تیتو از شما ممنونم به خاطر همه آن چیزی که شما در فوتبال و بارسا به من یاد دادید. تمام سلولهایم تا آخر عمر مدیون و سپاسگزار شما خواهند بود. من شما را ۱۴ سال پیش دیدم و میتوانم بگویم آدمهایی مثل شما کم هستند. ممنون از اعتماد به نفسی که به من دادید تا بتوانم موانع را پشت سر بگذارم

بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا در مراسم ختم تیتو ویلانووا شرکت کردند.

بازیکنان بارسلونا در مراسم ختم تیتو ویلانووا

لیونل مسی و بازیکنان بارسلونا در مراسم ختم تیتو ویلانووا

ویکتور والدس، ژاوی و اینیستا در مراسم ختم تیتو ویلانووا

منبع : اختصاصی نمناک - /م

برچسب ها : بارسلونا فوتبال

مراسم ختم تیتو ویلانووا و بازیکنان بارسلونا + تصاویر - تصویر 12
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه