نی نی بان: آیا کودک‌تان به عینک احتیاج دارد؟ آیا می‌دانید چه عینکی مناسب او خواهد بود؟ خریدن عینک برای کودکان با خرید عینک برای بزرگسالان تفاوتی ندارد اما زمانی که بخواهید بهترین را انتخاب کنید، اندکی متفاوت می‌شود. عینک مناسب سن کودکان. بخش مهمی از انتخاب عینک کودکان این است که مطمئن شوید فریم آن مناسب سن کودک‌تان است. فریم‌های فلزی انعطاف‌پذیرتر و سبک وزن‌تر و همچنین بیشتر در معرض خم شدن هستند. اگر فرزند شما خیلی کوچک است یا با اسباب بازی‌هایش با خشونت برخورد می‌کند، بهتر است از فریم‌ها ...

نی نی بان: آیا کودک‌تان به عینک احتیاج دارد؟ آیا می‌دانید چه عینکی مناسب او خواهد بود؟ خریدن عینک برای کودکان با خرید عینک برای بزرگسالان تفاوتی ندارد اما زمانی که بخواهید بهترین را انتخاب کنید، اندکی متفاوت می‌شود.

 

عینک مناسب سن کودکان

 

بخش مهمی از انتخاب عینک کودکان این است که مطمئن شوید فریم آن مناسب سن کودک‌تان است. فریم‌های فلزی انعطاف‌پذیرتر و سبک وزن‌تر و همچنین بیشتر در معرض خم شدن هستند. اگر فرزند شما خیلی کوچک است یا با اسباب بازی‌هایش با خشونت برخورد می‌کند، بهتر است از فریم‌های پلاستیکی که محکم‌ترند، استفاده کنید.

 

پل مناسب برای عینک

 

بینی بیشتر کودکان به اندازه کافی رشد نکرده است، آن‌ها مانند بزرگسالان پل بینی ندارند. بیشتر تولیدکننده‌های عینک‌‌های کودکان این موارد را در طراحی و سایز عینک در نظر می‌گیرند. شما می‌توانید از پدهای بینی قابل تنظیم نیز استفاده کنید تا مطمئن شوید عینک برای کودک‌تان مناسب است. هنگام خرید به پل آن نیز توجه کنید. اگر عینک او پایین می‌آید، به دنبال فریم یا پد بینی با سایز کوچک‌تری بگردید.

 

 

ویژگی های عینک مناسب و فوت و فن های خرید برای کودک - تصویر 1

 

 

دسته عینک

 

یکی از چیزهایی که هنگام خرید عینک باید به آن توجه کنید، مدل دسته عینک است. به طور کلی 2 مدل دسته عینک وجود دارد. فنری و استاندارد. مدل فنری خمیده‌تر است و کاملا به دور گوش می‌پیچد. این نوع عینک برای کودکانی که گوش کوچکی دارند، مناسب‌تر است. همچنین به نگه‌داری عینک روی صورت کودکان هنگام بازی کمک می‌کند.

 

البته اگر کودک‌تان به طور دائم عینک نمی‌زند، عینک‌های استاندارد برای او مناسب‌تر خواهند بود. استفاده از این نوع عینک‌ها آسان‌تر است بنابراین خطر خرابی آن‌ها نیز کاهش می‌یابد.

 

محافظ خراش عینک

 

بسیاری از عینک‌ها دارای محافظ هستند که می‌تواند از صدمه جلوگیری کند. قیمت آن نیز ارزان است. با این روش شما می‌توانید عینک او را در مواقع نیاز تعویض کنید، برای مثال زمانی که سر او رشد کرد یا شماره چشم او تغییر یافت.

 

 

ویژگی های عینک مناسب و فوت و فن های خرید برای کودک - تصویر 2

 

لولای قابل انعطاف عینک

 

این عینک‌ها قابل انعطاف هستند که می‌تواند برای کودکان مناسب‌تر باشد. کودکان معمولا عینک‌شان را با عجله و با یک دست در آورند و این می‌تواند به فریم آن آسیب برساند. این نوع عینک‌ها گران‌تر هستند اما از طرف دیگر پول شما را برای تعمیر یا تعویض آن هدر نمی‌دهد.

 

تعدادی از کودکان از این که چشم‌هایشان به عینک احتیاج دارند هیجان‌زده می‌شوند، در حالی که تعدادی دیگر از این مساله رنج می‌برند. هنگامی که شما بهترین نوع عینک را برای کودک‌تان انتخاب کردید، او را برای بیان نظرش آزاد بگذارید. اگر او مدل، شکل و رنگ مورد علاقه‌اش را انتخاب کند، احساس بهتری نسبت به استفاده از آن خواهد داشت. شاید با این روش از آن چه دارد نیز بیشتر مراقبت کند.

 

 

ویژگی های عینک مناسب و فوت و فن های خرید برای کودک - تصویر 3

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه