پرطرفدارترین بازیگران ایرانی در اینستاگرام

در اینجا می توانید لیست پرطرفدارترین بازیگران ایرانی در اینستاگرام را ببینید.

این روزها وقتی از صفحه شخصی چهره ها در فضای مجازی حرف می زنیم اغلب از «اینستاگرام» حرف می زنیم. به نظر می رسد تنور اینستاگرام آنقدر داغ شده که کار و کاسبی فیس بوک و امثالهم را کساد کرده است. کمتر چهره شناخته شده ای وجود دارد که در اینستاگرام صفحه شخصی و صفحات هواداری نداشته باشد و البته در این میان تعداد فالوئرها و کسانی که توسط هنرمندان فالو می شوند و «تگ»ها و «هشتگ»ها هم مسئله ای مهم شده است.

اما در میان چهره های سینمایی، چه کسانی از همه فعال ترند؟ چه کسانی کمتر در اینستاگرام شان آفتابی می شوند؟ تعداد فالوئرهای چه کسانی بالاتر از بقیه است؟ پیج کدام یک از چهره ها، جنجالی تر از بقیه است و در صفحه چه کسانی بیش از بقیه بحث و درگیری شکل می گیرد؟ این گزارش از اینستاگرام چهره ها را از دست ندهید.

1- الناز شاکردوست/ 555 هزار

در پیجش همه چیز پیدا می شود. از عکس های داغ پشت صحنه فیلم هایی که بازی می کند گرفته تا تبلیغ سولاریوم و کل کل سر دربی تهران و عکس غذا و در و دیوار. در بین 10 عکس اخیر او، عکسی از او در میان قبرهای بهشت زهرا که مربوط به پشت صحنه فیلم سینمایی «اسب سفید» است، با نزدیک به 33 هزار لایک و 1200 کامنت بیش از بقیه مورد توجه قرار گرفته است.

2- محمدرضا گلزار/ 480 هزار فالوئر

رضا گلزار علاقه زیادی دارد که فیلم های 15 ثانیه ای را در صفحه شخصی اش به اشتراک بگذارد. در ماه گذشته اکثر پست های او مربوط به رفیق مرحومش، مرتضی پاشایی می شود. در 10 پست اخیر او، عکسی از گلزار در مراسم خاکسپاری پاشایی با عینک آفتابی و همان تیپ خوب همیشگی، با حدود 29 هزار بیشترین لایک را گرفته است.

3- رضا عطاران/ 177 هزار فالوئر

خیلی کم در اینستاگرام فعالیت دارد ولی به نظر می رسد مدتی است به معجزه اش پی برده و بیشتر پست به اشتراک می گذارد. اکثر پست های عطاران مربوط به کارهای سینمایی و تلویزیونی اش است.

در میان 10 پست اخیر او بیشترین لایک مربوط به عکسی از مرتضی پاشایی است که عطاران گذاشته و نزدیک به 18 هزار لایک دارد.

4- مهناز افشار/ 411 هزار فالوئر

در معرفی خود در پیجش، از عناوین «بازیگر»، «کارگردان» و «تهیه کننده» استفاده کرده است. افشار جزو فعالان اینستاگرام است. در میان 10 پست آخر او، عکسی آتلیه ای از او در کنار کتایون ریاحی و گوهر خیراندیش با حدود 20 هزار لایک، بیش از بقیه محبوب بوده و دیده شده است. تقریبا تمامی عکس های افشار در پیجش، مربوط به فعالیت هایش در فستیوال های سینمایی است.

5- بهرام رادان/ 455 هزار فالوئر

در پیجش به معنای واقعی کلمه سبک زندگی شخصی اش را به نمایش می گذارد. از عکس های قدیمی، عکس کارهای سینمایی تا فیلم درست شدن قهوه صبحگاهی اش و رانندگی و لپ تاپ و چمدان شیکش، در پیجش پیدا می شود.

در میان عکس های او، عکس های خاطره انگیز قدیمی اش، بیش از همه طرفدار دارد. در ده تای آخر، عکسی از دوران تین ایجری اش در کنار پدر و مادر، با حدود32 هزار لایک، بیش از همه پسندیده شده.

6- شهاب حسینی/ 13 هزار فالوئر

پیج حسینی به شکل واضحی توسط یک ادمین اداره می شود و در اصل پیج او پیج هواداری است. در پیج او خبری از فیلم و عکس های شخصی با متن های خومانی نیست. در عوض پیج شهاب حسینی، بیشتر شبیه پیج های خبری سینمایی است.

بیشترین لایک در 10 پست اخیر او هم مربوط به عکسی از فیلم «دوران عاشقی» است که در کنار لیلا حاتمی دیده می شود.

7- مهتاب کرامتی/ 48 هزار فالوئر

کرامتی در پیجش اعلام کرده که این تنها پروفایل شخصی اش در اینستاگرام است تا از پیج های تقلبی در امان باشد. البته کرامتی این صفحه را بیشتر در راستای فعالیت هایش در یونیسف مورد استفاده قرار می دهد. بالاترین لایک را در میان 10 پست اخیر، پستی است مربوط به حلیم صبحگاهی خوردنش!

8- لیلا حاتمی/ 140 هزار فالوئر

پیج حاتمی اگرچه زیر نظر خودش است اما در اصل یک پیج هواداری بسیار کم فعالیت است. حاتمی اصولا علاقه ای به فضای مجازی ندارد و کلا خلوت خودش را بیشتر می پسندد. در 10 پست اخیر او عکسی از او بیش از بقیه لایک خورده مربوط به حضورش در اختامیه جشنواره فیلم کن است.

9- مهران مدیری/ 196 هزار فالوئر

مهران مدیری در توضیح پیجش، یک جمله طلایی از مارلون براندو گذاشته است. صفحه مدیری پر است از عکس های خاطره انگیز قدیمی و عکس های مدیری در پشت صحنه کارهایی که ساخته و بازی کرده است.

در میان 10 پست اخیر او بیشترین لایک نصیب عکسی از او شده که در کنار مهران غفوریان، جواد رضویان و سیامک انصاری هستند و گویا در پشت صحنه سریال «اتاق عمل» گرفته شده است.

10- باران کوثری/ 231 هزار فالوئر

پیج باران کوثری هم در اصل یک پیج هواداری مفصل است که خودش هر ارتباطی با آن را تکذیب می کند. ادمین، پیج را عملا در خدمت کارهایی که باران بازی می کندو همچنین تحسین مادرش رخشان بنی اعتماد و دوستان نزدیکش رضا درمیشیان و نوید محمدزاده قرار داده است.

در میان 10 پست اخیر او عکس هایی بیشترین لایک را از آن خود کرده اند که متعلق به عکس های آتلیه ای خودش هستند.

11- ترانه علیدوستی/ 263 هزار فالوئر

ترانه یکی از حرفه ای ترین پیج ها را در اینستاگرام دارد. نه آنقدر پست می گذارد که دیده نشوند و نه آنقدر کم که حوصله فالوئرهایش سر برود. او 236 هزار فالوئر دارد و به غیر از تصاویری که از فرزندش، «حنا» می گذارد، بقیه پست هایش مربوط به کارهای سینمایی و نمایشی اش می شود.

در میان 10 پست اخیر او بیشترین لایک متعلق به عکسی است از خودش در آینه که برایش نوشته «من در آینه خانم روستا» و مربوط به نمایشنامه خوانی آنا کارنینا می شود که نزدیک به 22 هزار لایک خورده است.

12- مهراوه شریفی نیا/ 303 هزار فالوئر

شریفی نیا، یکی از پرطرفدارها در اینستاگرام است. او حدود 300 هزار فالوئر دارد و البته خیلی هم فعال است و هر یکی دو روز یک بار، پستی را برای فالوئرهایش به اشتراک می گذارد.

پیج او خیلی خودمانی است؛ از غذایی که پخته تا لیوان جدید چایش و عکس های پشت صحنه تا سلفی با دوستان در پیجش پیدا می شود.

در میان 10 پست اخیر او، بیشترین لایک مربوط به پستی است که او برای درگذشت انوشیروان ارجمند به اشتراک گذاشته است که حدود 18 هزار لایک خورده است.

13- پیمان معادی/ 121 هزار فالوئر

پیج پیمان معادی و بهرام رادان، شباهت های زیادیدارد. شاید به دلیل سبک زندگی این دو. در میان 10 پست اخیر او، عکس با دختر و پسرش، باران و رایان، با اختلاف از بقیه پست هایش بیشتر لایک خورده است.

فعال ترین چهره ها در اینستاگرام چه کسانی هستند؟

دائم الاینستایی به نام بهنوش بختیاری

تعدادی از چهره ها با اینستاگرامشان، حسابی با مخاطبانشان در ارتباط هستند و حداقل روزانه یک پست را با آنها به اشتراک می گذارند. رامبد جوان، یکی از آنهاست. او در دایرکتش پذیرای عکس های مردم با خودش یا عکس های ساختگی برای «خندوانه» است و به صورت مفصل و شخصی با مردم در ارتباط است.

تهمینه میلانی با اینکه مدت کوتاهی است به اینستاگرام پیوسته ولی هر روز با کلی جملات مثبت، توصیه های روانشناختی و تلنگرهای احساسی، فالوئرهایش را غافلگیر می کند.

بهنوش بختیاری، یکی دیگر از کسانی است که در اینستاگرام به صورت دائمی حضور دارد و با متن های خیلی خودمانی با فالوئرهایش ارتباط برقرار می کند و البته هر از گاهی عکس های عجیب و غریبی هم می گذارد.

پژمان جمشیدی هم دو سه روز یک بار غافلگیری برای فالوئرهایش دارد. البته پیج های هواداری او، نمی گذارند حتی یک 24 ساعت از او بی خبر بمانیم. امیر آقایی، یکی از فعال ترین و البته بهترین پیج های هنرمندان را دارد. او عکس هایی را که خودش می گیرد، به اشتراک می گذارد.

صابر ابر، یکی از فعال ترین پیج های شخصی را دارد و البته صفحه اش از لطیف ترین، صفحه هاست. پژمان بازغی، امیرحسین رستمی، ساره بیات، ملیکا شریفی نیا، بهاره افشاری، عبدالله اسکندری، محسن تنابنده، سام درخشانی و اشکان خطیبی، یک پله در میزان فعالیت در اینستاگرام از چهره های قبلی عقب تر هستند.

جنجالی ترین صفحه های اینستا متعلق به کدام چهره هاست؟

توهین و تبلیغ = بلاک

هر از گاهی پیج یکی از چهره ها به محلی برای دعوا و بحث و کامنت بازی و حاشیه تبدیل می شود اما پیج بعضی از هنرمندان، بیش از بقیه مستعد چنین فضایی است. بهاره رهنما، یکی از آنهاست. او که اتفاقا خیلی هم در صفحه شخصی اش فعال است و حدود 235 هزار فالوئر دارد، هر از گاهی در پیجش با حاشیه های مختلفی روبرو می شد. در روزهای اخیر پیج او بعد از توهین های روزنامه نگار و نویسنده ای به نام نادر فتوره چی، به یکی از جنجالی ترین پیج های اینستا تبدیل شد.

پیج هانیه توسلی هم آنقدر با حاشیه و توهین و جنجال همراه شد تا این هنرمند به کل قید اینستا را بزند و صفحه اش را ببندد. یکی دیگر از پیج هایی که محل بحث است، پیج مهراب قاسم خانی است. بعد از ماجرای شلوارک پوشیدن او در برزیل، چندین بار و به دلیل پست های مختلف او، تعداد زیادی از فالوئرها با او وارد بحث و جدل های نامربوط شده اند. تقریبا هر پستی که مهراب می گذارد، با تعداد زیادی کامنت بی ربط و حاشیه ای همراه است، به قدری که او مجبور شده تعداد زیادی از فالوئرهایش را بلاک کند.

نفیسه روشن هم صفحه پر حرف و حدیثی دارد. او که در سریال ها اصولا با حجاب و چادر دیده شده و نقش دختر مثبت ها را بازی می کند، در پیجش متفاوت ظاهر می شود. این تفاوت باعث جنجال ها و حاشیه های زیادی در پیج او می شود و در خیلی موارد اعتراض فالوئرها در کامنت ها دیده می شود.

بیشترین فن پیج را در اینستاگرام کدام هنرمندان دارند؟

علاوه بر صفحات شخصی و اصلی چهره ها، صفحاتی هم وجود دارند که توسط طرفداران و هواداران چهره ها ایجاد شده اند که می توانند معیاری برای سنجیدن میزان محبوبیت چهره مربوطه باشند. در میان همه چهره ها، این افراد بیش از بقیه پیج های طرفداری دارند:

1- رضا گلزار در اینستاگرام بیش از 50 پیج هواداری فعال دارد. البته این تنها پیج هایی هستند که با عبارت «rezagolzar» ایجاد شده اند. طبیعتا پیج های بیشتری با کلیدواژه های دیگر و مربوط به گلزار پیدا می شود.

2- با سرچ «elnazshakerdoost» به بالای 50 پیج طرفداری می رسید. البته که این صرفا با یک نمونه از انواع نوشتار برای اسم شاکردوست است و طبیعتا پیج های بسیار بیشتری برای طرفداری او وجود دارد.

3- یکی از چهره هایی که در اینستاگرام بیش از بقیه فن پیج های مختلف دارد، پژمان جمشیدی است. تنها با سرچ عبارت «pejmanjamshidi» می توان به بالای 60 پیج هواداری رسید. طبیعتا با فاصله گذاری یا تغییر در نوشتار و تغییر زبان، پیج های بسیار بیشتری بریا هواداری جمشیدی وجود دارد./ مجله تماشاگران امروز

بن افلک نشان دکترای افتخاری دریافت کرد
کوری مونتیه بازیگر آمریکایی در سن 31 سالگی درگذشت
بیوگرافی راندا برن
دانستنی هایی درباره ی جین آستین
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه